× Články Rozhovory Videá Fotogaléria Kontakt

Predsezónne zápasy extraligistov - rozpis


18.08.2021

 

V priebehu augusta sa už pomaly ale isto rozbehli prípravné zápasy extraligových klubov pred začiatkom sezóny 2021/2022, to najlepšie však hokejových fanúšikov ešte len čaká. Prinášame Vám rozpis zápasov, ktoré sa odohrajú v priebehu augusta a septembra, a to vrátane zápasov Slovana Bratislava v CHL a zápasov Slovenského pohára. Okrem toho uvidíme tiež stretnutia pravidelných prípravných turnajov ako napríklad Memoriál P. Zábojníka vo Zvolene, Tatranský pohár v Poprade čí iné, ako vždy aj s kvalitným a zaujímavým obsadením. Najviac zápasov sa uskutoční už v najbližšom období, po dlhšej dobe je možné osobne navštíviť aj zimné štadióny a využiť tak možnosť schladenia sa počas teplých letných dní. Ak by ste nevedeli kam, môžete si vybrať z nasledujúcej ponuky.

Pozn.: časy niektorých stretnutí ešte nie sú známe, budú doplnené priebežne.

 

17.august

HKM Zvolen – HC RT Torax Poruba o 16:00

PSG Berani Zlín – HK Nitra o 17:30 (Zubr Cup)

18.august

HC ZUBR Přerov – HK Nitra  o 18:00 (Zubr Cup)

19.august

HC 21 Prešov  –  Pustertal Wolfe o 15:00 (Tatranský pohár, Poprad)

UTE Budapešť – HC ´05 Banská Bystrica o 15:30 (MPZ)

HC Košice – HK Olimpia Ľubľana  o 16:00 (Eastern Cup, Košice)

HC AZ Havířov – HK Nitra o 17:30 (Zubr Cup)

HC Slovan Bratislava – KAC Klagenfurt o 17:30 ( Eastern Cup, Michalovce)

HKM Zvolen – GKS Tychy o 19:00 (MPZ)

HK Poprad  –  HK Spišská Nová Ves o 19:00 (Tatranský pohár, Poprad )

20. august

HC Donbass Donetsk – HC ´05 Banská Bystrica o 12:00 (MPZ)

HK Spišská Nová Ves -  HK 32 Liptovský Mikuláš o 15:00 ( Tatranský pohár, Poprad)

HC Košice – DVTK Jégesmedvék Miškovec o 16:00 ( Eastern Cup, Košice)

HK Dukla Ingema Michalovce – HC Slovan Bratislava o 17:30  ( Eastern Cup, Michalovce)

HC Topoľčany - HC Nové Zámky o 17:30

HKM Zvolen – UTE Budapest o 19:00 (MPZ)

HC 21 Prešov –   Comrach Cracovia Krakow  o 19:00 (Tatranský pohár, Poprad)

21. august

GKS Tychy – HC ´05 Banská Bystrica o 10:00 (MPZ)

HK Dukla Ingema Michalovce –  KAC Klagenfurt o 16:00 (Eastern Cup, Michalovce)

HKM Zvolen – HC Donbass Doneck o 17:00 (MPZ)

HK Poprad –  HK 32 Liptovský Mikuláš o 19:00 (Tatranský pohár, Poprad)

22.august

Zápasy o umiestnenie na Tatranskom pohári

HC Košice –  HC Slovan Bratislava o 14:00 (Eastern Cup, Košice)

HK Dukla Ingema Michalovce – DVTK Jégesmedvék Miškovec o 17:00 ( Eastern Cup, Michalovce)

* dejiskom košických zápasov Eastern Cupu nie je Steel Aréna, ale Crow Aréna

24.august

HK Nitra – EC Villacher SV o 18:00

HK Dukla Trenčín - HC Vsetín o 18:00

26. august

Vlci Žilina - HK Dukla Trenčín (čas bude upresnený)

HC ´05 Banská Bystrica – HK Dukla Ingema Michalovce (hrá sa na zimnom štadióne HKM Zvolen)

Gyergyói HK - HC Nové Zámky o 18:00

27.august

HC Energie Karlovy Vary – HKM Zvolen o 12:30 (hrá sa na zimnom štadióne HDM Brno)

HK Nitra – Ferencváros o 18.00

Leksands IF - HC Slovan Bratislava (CHL) o 19:05

Cergy-Pontoise – HK Spišská Nová Ves (turnaj v Paríži) (čas bude upresnený)

28. august

Amiens – HK Spišská Nová Ves (turnaj v Paríži) (čas bude upresnený)

29. august

Fribourg - Gottéron - HC Slovan Bratislava (CHL) o 17:45

Rouen – HK Spišská Nová Ves (turnaj v Paríži) (čas bude upresnený)

30.august

Graz 99ers – HK Nitra o 18:30

31.august

EC Villacher SV – HK Nitra o 17:00

Vítkovice - HK Dukla Trenčín o 17:30

HKM Zvolen – iClinic Bratislava Capitals o 18:00

2. september

HC RT Torax Poruba – HKM Zvolen o 17:00

HC Vsetín - HK Dukla Trenčín o 18:00

HC Slovan Bratislava - Leksands IF (CHL) o 19:30

HK Dukla Ingema Michalovce – HC ´05 Banská Bystrica (čas bude upresnený)

HK Spišská Nová Ves – HK Poprad (čas bude upresnený)

HC 21 Prešov – KH Sanok (čas bude upresnený)

 

 

Zdrojom údajov sú webstránky jednotlivých klubov, časy a dátumy stretnutí sa môžu meniť a sú aktualizované podľa potreby.

 

autor: Radovan Slávik, Samuel Brecko | grafika: Marián Kubík

 

PODOBNÉ ČLÁNKY